کانون علم وپژوهش -

کلاسهای رباتیک و میکروکنترلرهای AVR

با سلام خدمت همه دوستان

اولین دوره رباتیک ومیکروکنترلر های AVR در سال 88 در دانشگاه نهران مرکز وبرخی از مناطق فرهنگی جنوب تهران در حال برگزاری است، در مورد کسانی که نتونستند در این کلاسها شرکت کنند قابل ذکره که بگم با هماهنگی انجام شده، 9 مرکز در تهران برای برگزاری کلاسها در تابستان در سطح تهران فعلا هماهنگ شده که لیستش بزودی اعلام میشه و در حال صحبت با مراکز دیگر هستیم.

در مورد گروههای علمی و پ‍ژوهشی که فعال شده و روی پروژه های تعریف شده در حال کار هستند نیز باید بگم با عنایت بنیاد ملی نخبگان اعتباری در اختیار قرار گرفته که در این مورد هزینه خواهد شد.

در مورد بازدید از سازمان انرژی اتمی نیز عزیزانی که ثبت نام کرده بودند و با ایمیل به آنها خبر داده شده بود ، در جریان هستند که قرار برای اولین 4 شنبه بعد از تعطیلات بود که مصادف شد با روز جشن ملی هسته ای که از طرف سازمان عقب افتاد و با توجه به نزدیکی امتحانات واینکه بعضی از دوستان دانشجوی شهرستان می باشند ،‌قرار نهائی برای 17/4/88 تعیین شد(ان شاءالله). اگر دوستانی که ثبت نام کرده بودند نمی توانند در این روز حاضر باشند سریعتر خبر دهند تا از بچه هایی که ذخیره هستند جایگزین شود.

ممنون- موفق و پایدار باشد

...

پيام هاي ديگران()        link        ۱۳۸۸/٢/۱۱ - مهرداد توکل